Pierwsza Dycha do Maratonu

Stało się to tradcją, że dbamy o zdrowie naszych lubelskiech biegaczy. Nie mogło więc nas zabraknąć w trakcie Pierwszej Dychy do Maratonu. Chcieliśmy trochę zaskoczyć starujących serwując dania meksykańskie. 

BON APPETIT MATTERHORN EXPEDITION

Gdy w Lublinie trwał Europejski Festiwal Smaku…, we włoskich Alpach z wysokością i skalnymi trudnościami wspinaczki na Matterhorn walczyła ekipa BON APPETIT MATTERHORN EXPEDITION. Projekt był realizowany w ramach programu „Mam nawyki, mam wyniki”, a sponsorowany był przez Bon appetit. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na wartość zdrowego stylu życia, który pozwala realizować m.in. wymagające kondycyjnie marzenia.

Master Chef, Hell's Kitchen, Top Chef w naszej kuchni

Bądźmy szczerzy, mieliśmy tremę....Dlaczego?
Wszyscy lubimy pomagać. Gdy tylko usłyszeliśmy o akcji Master Chef for Dogs natychmiast zdecydowaliśmy się do niej dołączyć. Ale zaproszenie w nasze skromne progi uczestników programów: Master Cher, Hell's Kitchen i Top Chef to nie lada stres. 
 

Sezon Biegowy

Lato to czas wielu imprez biegowych. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność obsługiwać 2 takie eventy:

1. Maraton Lubelski

2. Chęć na pięć. 

Żywienie sportowców to wyzwanie, ponieważ jedzenie nie jest dla nich tylko źródłem przyjemności ale przede wszystkim paliwem dla organizmu oraz jednym z elementów przyśpieszających regenerację. W związku z tym do opracowania menu zatrudniliśmy dietetyka. 

 

 

 

Piknik rodzinny

Strefa dziecka, strefa grillowa, piękna pogoda i roześmiane dzieci. Tak wyglądał piknik rodzinny, który zorganizowała jedna z lubelskich firm dla swoich 200 pracowników. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu, obsługując je od strony cateringowej. 

Wielki Bieg Rodzinny Bon Appetit

BIJEMY REKORD POLSKI!

Chcesz zostać rekordzistą Polski? Weź udział w Wielkim Biegu Rodzinnym, który rozegra się podczas 4 Maratonu Lubelskiego. Razem pokażemy, że Lublin biega i  ustanowimy rekord Polski. 

KONFERENCJA PRAWIDŁOWE ŻYWIENIE DZIECI W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH W ŚWIETLE NOWYCH PRZEPISÓW.

Rozpoczął się cykl konferencji „Prawidłowe żywienie dzieci w placówkach oświatowych w świetle nowych przepisów”, który organizowany jest przez wydawnictwo Wolters Kluwer. Adresatami konferencji są dyrektorzy szkół i przedszkoli. Jako Bon appetit zostaliśmy zaproszeni do udziału w konferencji w roli eksperta i praktyka w zakresie zbiorowego żywienia placówek oświatowych.

Wizyta Klientów w naszej nowej kuchni centralnej

We wtorek - 15 września - gościliśmy w naszej nowej kuchni centralnej dyrekcje i menedżerów żywionych przez nas organizacji. Była to dla naszych Klientów okazja, aby poznać rozwiązania produkcyjne i logistyczne, jakie funkcjonują w naszej nowej kuchni w Dominowie. Goście poznawali również elementy systemu bezpieczeństwa produkcji żywności, jaki obowiązuje w Bon appetit.

W tym momencie w kuchni produkowanych jest do 4000 posiłków na dobę. Możliwości nowej kuchni są dwa razy większe niż poziom obecnej produkcji.

Wyniki konkursu ofert

11-15-2017

Ogłaszamy wyniki konkursu ofert na przeprowadzenie usługi indywidualnego audytu wzorniczego i na jego podstawie opracowanie strategii wzorniczej w firmie BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, przez co najmniej dwuosobowy zespół audytowy w ramach projektu „Audyt i strategia wzornicza wsparciem w innowacyjnym rozwoju firmy BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA”.

Szczegóły w treści wiadomości.

Konkurs ofert

10-31-2017

Ogłaszamy konkurs ofert na przeprowadzenie usługi indywidualnego audytu wzorniczego i na jego podstawie opracowanie strategii wzorniczej w firmie BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, przez co najmniej dwuosobowy zespół audytowy w ramach projektu „Audyt i strategia wzornicza wsparciem w innowacyjnym rozwoju firmy BON APPETIT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA”.

Konkurs na Facebooku dla miłośników piłki - MAŁYCH I DUŻYCH

04-07-2016

Już w sobotę na stadionie Górnika Łęczna będziemy gościć zespół Lecha Poznań. To wyjątkowe dla naszego regionu wydarzenie ekstraklasy będzie emitować m.in. Eurosport. Zamiast oglądać mecz na szklanym ekranie bądź tam ze swoim dzieckiem w strefie VIP SILVER. Mamy zaszczyt przygotować obsługę żywieniową strefy VIP na tym niesamowitym meczu. Dzięki nam i Ty możesz tam być!

Kliknij Facebook Bon Appetit Apetyt na zdrowie